Szampon Snape'a

Dropsy Dumbla ogłaszają niepodległość

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Jacob Borgia

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Jacob Borgia   Pią Sie 02, 2013 7:02 pm

Imię i Nazwisko: Chcecie wiedzieć, jak się nazywam? Jacob Dominic Francesco Borgia. Mam nadzieję, że jesteście w 100% zadowoleni, z mojej odpowiedzi! Dobrze, kolejne pytanie.
Wiek: Nie było ono zbyt grzeczne... pytanie, ale niech będzie, że odpowiem mam 25 lat.
Były dom: W jakim domu byłem? To chyba jakieś głupie pytanie, prawda? Nie? No więc dobrze, byłem w Slytherinie.
Różdżka: Nie sądzicie, że wkraczacie na coraz bardziej prywatne tematy? Heban, 12 cali, sztywna, włókno z serca smoka, doskonała do rzucania uroków, więc lepiej uważajcie.
Krew: Pytanie o krew, w dzisiejszych czasach jest, co najmniej nie na miejscu... Ale skoro już pytacie, to jestem krwi czystej.
Nauczany przedmiot/Zajęcie: Eliksiry! Wchodzicie do tej sali, nawet nie wiedząc po co?!
Bogin: W co zamienia się Bogin, gdy go widzę? W klasę wścibskich dzieciaków, takich jak wy.
(Bogin przemienia się w zmarłą dziewczynę Jacoba.)  
Wygląd: Czy zawsze tak wyglądam? Właściwie to nie... Tak naprawdę, to jestem wielkim zielonym jaszczurem...

Przyglądasz mu się? Najwidoczniej niezbyt uważnie, skoro musi ci on jeszcze zostać opisany… Po pierwsze, Jacob mierzy 189 centymetrów wzrostu, co czyni go dość wysokim osobnikiem. Jest dobrze zbudowany, czego od razu nie widać, przez warstwy ubrań, które okrywają jego zadbane, wyćwiczone ciało. Ważną cechą jego wyglądu są czerwone włosy, zawsze zmierzwione i w artystycznym nieładzie. Jeśli chodzi o jego twarz, warto wiedzieć, że ma wyraźnie zaznaczoną linię szczęki, prosty nos i oczy w niesamowitym, złotym kolorze. Dopełnieniem tego obrazu jest sarkastyczny uśmieszek, który często gości na jego ustach. Profesor od eliksirów, porusza się wiecznie, jak polujący dziki kot, przykuwając tym samym uwagę. Jako, że jego wygląd już sam w sobie nie pasuje do stereotypowego nauczyciela, to daje mu swobodę ubierania się i robienia co chce. Z umiarem, nie przesadzajmy. Wracając jednak do jego wyglądu. Warto wspomnieć, że mimo, że nie przytłacza swoją niesamowitą posturą tak od razu, jest zwinny i silny i ma ładnie wyrzeźbione ciało, co będzie dane ujrzeć przypadkowym gapiom, gdy akurat znalazłby się gdzieś bez koszuli, czy tym, którzy akurat będą zaścielać mu łoże, chociaż tym drugim trochę trudniej, bowiem za dużo czasu nie dostaną. Pomimo miękkiego i drapieżnego chodu, jego postawa wskazuje na wysoką pewność siebie. Dumnie wyprostowany, często patrzący na innych z góry. Cały on, jak w mordę strzelił.

Charakter: Zapewne ciekawi jesteście, jakim jestem człowiekiem prawda? Niestety pytając mnie o to wprost, nie oczekujcie jakiejś wypowiedzi, która zdradzi wam wszystkie moje cechy. Jestem, wymagającym nauczycielem i macie o tym pamiętać! To z jakiego jesteście domu, nie ma najmniejszego znaczenia! Każdy będzie traktowany, tak samo mimo, że części z was, po prostu nie będę lubił. Oceny nie mają zależeć, od tego z jakiego domu jesteście tylko od tego, jak się uczycie! Ze mną, nie będzie wam, lekko o nie! Prywatnie staram się nie zapominać o tym, że wciąż jestem młody, i że mogę nadal czerpać z życia pełnymi garściami! Wam też radzę o tym nie zapominać! Nauka jest ważna ale nie zapominajcie, o życiu. Jeżeli, któreś z was nadepnie mi na odcisk to niech pamięta, że ja nie pozostanę dłużny, zemsta leży w mojej naturze. Dobrze następne pytanie!

Jacob jest osobnikiem pełnym życia, który naprawdę nie chce go zmarnować. Kiedyś uczył się bardzo pilnie zapominając nieraz o bożym świecie. Więc teraz, stara się przekazywać swoją wiedzę uczniom jak najlepiej, natomiast po zajęciach, staje się całkiem inną osobą. Jak każdy Ślizgon w pogardzie ma wszystkie inne domy, co się nie zmieniło i raczej nie zmieni. Ale jak sam podkreśla u niego na zajęciach nie liczy się to, z jakiego domu jesteś lecz, jak dobrze się uczysz. Można zabłysnąć u niego będąc nawet Gryfonem! Nikomu nie będzie rzucał kłód pod nogi, dopóki ktoś mu nie podpadnie. Ogólnie rzecz biorąc, jest młodym nauczycielem, który nie zdążył się jeszcze do końca wyszumieć za młodu! Czasami ma lepsze dni i potrafi się wtedy napić z uczniami wina na lekcjach a potem powstawiać wszystkim jak leci najlepsze oceny za to, że przyszli. Do sprawdzianów teoretycznych nie przykłada jakiejś większej wagi, więc pozwala na nich ściągać! Może nie otwarcie, ale zawsze jest czymś zajęty gdy uczniowie coś piszą. Co jeszcze trzeba dodać? Jest osobą, którą łatwo wyprowadzić z równowagi, o ile się zechce. Lubi się dobrze bawić i kocha dobre dowcipy. Woli gdy uczniowie zwracają się do niego po imieniu gdyż jest jeszcze za młody, aby tytułować go panem albo profesorem ... No i to tyle, na jego temat tak z grubsza.
Krótka historia: Historię dopiszę niedługo.
Coś od siebie:
-Jacob jest wężousty.
-Aria leci na rudych Gryfonów.
Powrót do góry Go down

Jacob Borgia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jacob